monarchy
šiandieninis londonas. verdantis gyvenimas su kiekvienu siocialiniu vienetu. veiksmas čia pinasi ne aplink universitetą, karališkąją šeimą ar kokią kitą struktūrą, o aplink kiekvieną žmogų imtinai. čia įmanoma susikurti tokį gyvenimą kokio trokšti įvairiasplavėje visuomenėje.
Weather
22°-25°
Ko gero viena iš šilčiausių ir šviesiausių savaičių londone. vasara sugrįžo be darganoto dangaus apdaro, o saulė kiekvieną rytą žadindama skaisčiais spinduliais pranašauja nuostabią vasarą. tiesa, naktimis nugriaudi audros, tačiau dienos stebėtinai ramios.


they were just bastards with money and power

 :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: characters
 

 the royal family

avatar
CLAIM :
Alexandra Park
POSTS :
1191
REPUTATION :
37
LIVING AREA :
buckingham palace

PostSubject: the royal family   Fri Jul 07, 2017 11:09 pm

veikėjai kuriami pagal jūsų pageidavimus, visi vardai, istorijos, ryšiai bei darbai yra kuriami jūsų išskyrus karališkąją šeimą. į šį sąrašą nėra papildomai įtraukiami jokie kiti personažai, taip pat, verta paminėti, jog rpg veikloje negali atsirasti net tolimiausi karališko kraujo palikuonys.

QUEEN HELENA MARY HENSTRIDGEN

Ištekėdama už Simon gavo karalienės titulą. Pajutusi ką reiškia būti šalies karaliene, moteris nustojo akivaizdžiai rodyti savo emocijas, todėl kitiems atrodo kad ji turi ledinę širdį ir yra savanaudė išpuikėlė. Savo vaikus myli, tačiau retai tai parodo, blogiausiai sutaria su savo vyriausiąja dukterimi. 45 metai.
 

KING SIMON MARCUS HENSTRIDGEN

teisėtas karališkojo sosto paveldėtojas. sąžiningas ir rūpestingas tautos vedlys, puoselėja gražiausias viltis į savo atžalas. su žmona santykiai šaltoki, nes susituokta ne iš meilės.


PRINCE GEORGE ROBERT HENSTRIDGEN
būsimasis sosto paveldėtojas. pasižymi tėvo savybėmis, domisi politika bei šalies ateitimi. mėgsta kartais atsipalaiduoti bei mėgaujasi savo padėtimi, nevengia pažaisti su merginų širdimis. 25 metai.


PRINCE EDWARD HENRY HENSTRIDGEN
brolio priešingybė. visiškai nesidomi politika, o ir šalies ateitis jam mažiausiai rūpi. Edward iš kitų išsiskiria savo blogosiomis savybėmis, tačiau nors iš keista, bet gerai sutaria su dalimi šeimos.  24 metai.


PRINCESS ELEANOR ADELA VICTORIA HENSTRIDGEN
uždara, sunkaus charakterio, dažniausiai pati savyje pasimetusi asmenybė, kuri sunkiai suvokia ko nori iš gyvenimo. Geriausiai sutaria su broliu Edward, o kitų šeimos narių šiek tiek privengia, kartais net elgiasi kaip su svetimais. 20 metų.


PRINCESS ANASTASIA MIA HENSTRIDGEN
Savo padėtimi visuomenėje naudojasi ne mažiau, negu, kad kiti šeimos atstovai. Savanaudė, velnio nešta ir pamesta. Jei tik ko užsimano, tai gali kitiems ir per galvas perlipti. Laužo visas princesiškas taisykles, dėl to dažnai prisidirba. Tik draugams ir šeimos nariams - labai draugiška&pakenčiama. Tačiau kažkur giliai merginos širdyje, slepiasi aplamai begalo nuoširdi ir atvira asmenybė. 20 metų.


PRINCESS SAFIRA GRACE HENSTRIDGEN
Liam sesuo dvynė. permainingos asmenybės, sunkiai suvokiama. augdama buvo jautri ir švelni, tačiau šios savybės su laiku blanksta. neturi jokių interesų valstybės valdyme, netrokšta valdžios, tačiau mėgaujasi savo statusu. 21 metai.PRINCE LIAM ANDREW HENSTRIDGEN
Athena brolis dvynys. mėgsta kurpti dramas, veltis į nelegalias veiklas bei patekti į žiniasklaidos dėmesį. nevertina jokiu žmogišku vertybių, sunkiai sutramdomas. 21 metų.


PRINCESS MINERVA HENSTRIDGEN
Karališkosios šeimos narė, kuri, kaip ir kiti šeimos nariai, džiaugiasi padėtimi visuomenėje, nesistengdama pasislėpti žmonių minioje. Daugelio žinoma kaip "švelnioji princesė", Minerva dažnai pasirodo laikraščiuose ar televizijoje, gerindama šeimos įvaizdį. Nors yra jauna, sugeba kuo puikiausiai gyventi du atskirus gyvenimus, nesumaišydama interesų ir tiesiog džiaugdamasi kiekviena diena. 23 metai.CYRUS LUCIUS HENSTRIDGEN
karaliaus brolis. jaučia didelę nuoskaudą, jog sostą paveldėjo Simonas, todėl be perstojo kurpia planus, kaip galėtų jį susigrąžinti. Artimai bendradarbiauja su karaliene. jo vaikų motina nežinoma.


MARIBEL ALEXANDRA HENSTRIDGEN
Naivoka, per arti žmonių neprisileidžianti asmenybė. Daugelis galvoja, kad į gyvenimą žiūri per pirštus ir tikrai nėra didžiausias proto bokštas, tačiau iš ties viskas yra kiek kitaip. Turi didelius ateities planus ir yra pakankamai gudri, kad jų pasiektų. Laukia progos visiems parodyti, kad yra stipri ir gal net valdymui pasirengusi mergina. 24 metai.


ADRIAN PHILIP HENSTRIDGEN
Cyruso sūnus. jaučia nuoskaudą, jog tėvas netapo karaliumi, tačiau iš esmės sąžiningas ir guvus jaunuolis. stengiasi kiek atsiriboti nuo korumpuotos šeimos, tačiau puikiai sutaria su Simono vaikais. 21 metai.


ELIZABETH IVY HENSTRIDGEN
Cyruso dukra. Turi savo planų gyvenime. Gan užsispyrusi ir arogantiška asmenybė, ypač nepažįstamiems. Dažnai viską ko užsinori, nesunkiai gauna. Neblogai sutaria su karališkąją šeima. 20 metų.


CHARLOTTE ANNA RYLE
Karaliaus Simono bei Cyruso sesuo. Tvirto, tačiau ramaus charakterio, nesikiša į šeimos dramas, stengiasi vaikus apsaugoti nuo pragariško likimo - buvimo monarchijos dalimi. Ja galima pasitikėti, neretai pats karalius pasikliauna būtent jos žodžiu. Neypatingai gerai sutaria su karaliene. 42 metai.


OLIVER ALFRED RYLE
Charlottes vyras, susituokęs su ja tapo karališkos šeimos dalimi, prieš tai gyveno centriniame londone, paveldėjo giminės verslą. Stengiasi gerai sutarti su giminaičiais, tačiau turi savo požiūrį į gyvenimą. 45 metai.


JACK WILLIAM RYLE
Charlottes ir Oliverio vyriausiasis sūnus. Turi nuostabią asmenybę, tačiau ji slepiasi po vakarėlių liūto, nelegalių veiklų karaliaus kauke. Mėgsta žaisti žmonių jausmais, naudojasi savo padėtimi bei karališku krauju. 25 metai.


GRACE RUBY RYLE
Charlottes ir Oliverio dukra. Aikštinga ir garsi, mėgsta puikuotis ne tik prieš nepažįstamuosius, bet ir savo šeimoje jaučiasi svarbiausia. Mėgsta vakarėlius, nevengia visokio pobūdžio kvaišalų. Neretai sukelia daug skandalų viešumoje bei neturi tabu. Mėgaujasi savo padėtimi visuomenėje. 22 metai.


SOPHIE EVIE RYLE
Charlottes ir Oliverio jauniausioji dukra. Tyli ir rami, nemėgsta savo giminaičių, tačiau to neparodo. Domisi mokslu, pasinėrusi į savo gyvenimą neretai netgi slepia esantį karališko kraujo. 19 metų.


CHRISTIAN HENSTRIDGEN
Karaliaus ir Cyruso jauniausiasis brolis. Egoistas, savanaudis ir didžiausias apgavikas koks tik gali egzistuoti karališkoje šeimoje. Leidžia šeimos pinigus, dažniausiai perka viską ką papuola. Vienintelis žmogus kurį skaito kaip savo lygio - savo žmoną.


GENEVIEVE HENSTRIDGEN
Visiška savo vyro priešingybė. Kilusi iš labai turtingos šeimos Genevieve per prievartą buvo sutuokta su Christian. Tačiau laikui bėgant ji pamilo vyrą ir užsitarnavo jo palankumą.


KATHERINE HENSTRIDGEN
Vyriausiosi Chistian ir Genevieve dukra. Merginos charakteris labai panašus į mamos - šilta, nuoširdi, paslaugi mergina. Dažiausiai nepažįstamieji net nepagalvoja, kad mergina turi karališkojo kraujo. Su kiekvienu ji elgiasi kaip su lygiu. 23 m.


JEREMY HENSTRIDGEN
Jeremy vėlgi nėra labai panašus į savo šeimą. Vaikinas yra tikras outsaideris, mažai kur pritampantis, o kartu ir nesistengiantis pritapti. Turi labai daug meniškų gabumų. 18 m.


DEAN HENSTRIDGEN
Tikras vakarėlių siela. Dean visuomet galima išvysti kiekviename renginyje, nesvarbu ar tai - arbatėlė karališkajame sode, ar tai - nepažįstamojo surengtas vakarėlis su prastu alkoholiu. 22 m.


"I'd tell myself you don't mean a thing but what we got, got no hold on me? but when you're not there I just crumble I tell myself that I don't care that much but I feel like I'm dying till I feel your touch say I wouldn't care if you walked away but every time you're there I'm begging you to stay when you come close I just tremble and every time, every time you go it's like a knife that cuts right through my soul "
Back to top Go down
View user profile
 

the royal family

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Bleach 420
» The Royal Oak Bed and Breakfast **Menu and Rules**
» One Night at the Royal Oak
» Trivia Night at the Royal Oak - Date Changed
» songs about family?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
the royals :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: characters-