monarchy
šiandieninis londonas. verdantis gyvenimas su kiekvienu siocialiniu vienetu. veiksmas čia pinasi ne aplink universitetą, karališkąją šeimą ar kokią kitą struktūrą, o aplink kiekvieną žmogų imtinai. čia įmanoma susikurti tokį gyvenimą kokio trokšti įvairiasplavėje visuomenėje.
Weather
22°-25°
Ko gero viena iš šilčiausių ir šviesiausių savaičių londone. vasara sugrįžo be darganoto dangaus apdaro, o saulė kiekvieną rytą žadindama skaisčiais spinduliais pranašauja nuostabią vasarą. tiesa, naktimis nugriaudi audros, tačiau dienos stebėtinai ramios.


they were just bastards with money and power

 

 
Family is all you have

View previous topic View next topic Go down 
avatar
POSTS :
11
REPUTATION :
0

PostSubject: Family is all you have   Sun Nov 27, 2016 7:32 pm


Ieškoma visa spalvinga Valdez šeimyna.
Brolis (20m.)
Brolis 2(19m.)
Sesuo (17m.)
Sesuo 2 (16m.)
Brolis arba sesuo (13-14m.)
Žinoma, norinčius vaidinti tėtę arba mamą visi vaikai užmylės!! :ph:
Trumpai apie šeimą: Motina šizofrenikė, buvusi narkomanė. Pastoviai pabėga iš psichiatrinės klinikos. Kartais ji mėgina pabėgti ne vien iš Londono bet ir iš Anglijos, kartais ji apsisvaigina ir ją per žinias rodo, o kartais, lyg niekur nieko ji pareina namo ir vaidina mamą.
Tėvas alkoholikas, savanaudis, palikęs tiek žmoną tiek jaunus vaikus likimo valiai. Jis pareina namo kada nori, suvalgo visą maistą, išvogia visus pinigus, kuriuos prageria ar praleidžia svaigalams. Visgi jis tiki, kad šeima jį visad išlaikys, nes jis, suteikė vaikams gyvybes.
Samantha vyriausia dukra, kuri nuo pat mažumės prižiūri visus savo brolius ir seseris, rūpinasi jų ateitimi, dažnai prie menkos barmenės algos dasidėdama nešvariais darbeliais. Jaunatviškas maksimalizmas kryžminasi su atsakomybe ne vien už save bet ir už dar penkias burnas.
Valdez šeima nėra matę prabangos savo gyvenime, tačiau kiekvienas jų užsiima skirtinga veikla, dažnai ne itin švaria.
Tačiau kad ir kaip bebūtų, jie yra šeima, kuri vienas dėl kito padarytų bet ką. Veiksmo ir veikėjų niekam negalvoju, tačiau veiksmo ir dramų prisigalvoti kiekvienas, tapęs šios pašėlusios šeimos nariu!! Detaliau info Pm arba šeimoje :)
Back to top Go down
View user profile
 

Family is all you have

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
the royals :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: wanted-