monarchy
šiandieninis londonas. verdantis gyvenimas su kiekvienu siocialiniu vienetu. veiksmas čia pinasi ne aplink universitetą, karališkąją šeimą ar kokią kitą struktūrą, o aplink kiekvieną žmogų imtinai. čia įmanoma susikurti tokį gyvenimą kokio trokšti įvairiasplavėje visuomenėje.
Weather
22°-25°
Ko gero viena iš šilčiausių ir šviesiausių savaičių londone. vasara sugrįžo be darganoto dangaus apdaro, o saulė kiekvieną rytą žadindama skaisčiais spinduliais pranašauja nuostabią vasarą. tiesa, naktimis nugriaudi audros, tačiau dienos stebėtinai ramios.


they were just bastards with money and power

 :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: characters
 

 the law

avatar
CLAIM :
Alexandra Park
POSTS :
1191
REPUTATION :
37
LIVING AREA :
buckingham palace

PostSubject: the law   Sat Nov 26, 2016 10:22 pm


BENDROSIOS TAISYKLĖS

❞ biografiją privaloma susikurti per savaitę laiko nuo registracijos:
       tokiu būdu išvengiama bereikalingų klausimų tiek šeimų tiek rpg erdvėse. biografija yra svarbi ne tik aplinkiniams pažinti jūsų veikėją bet ir pačiam apiforminti norimą personažą bei į jį geriau įsijausti.
❞ Veikėją atiduodame po 5 dienų:
       lankymasis, bet nieko nerašymas nesiskaito, kaip aktyvumas, ne rpg temos taip pat. registruojatės į forumą ne tam, jog pasėdėtumėte ir žaidimų temose pabendrautumėte su kitais. Nerašymas rpg postų, gali liūdnai pasibaigti jūsų veikėjui.
❞ jeigu forume žadate nebūti ilgiau negu 5 dienas:
      prašome savo profilyje užpildyti laukelį "vocation", taip jūsų turimas veikėjas nebus išdalintas "dalimis".
❞ Avatarų dydis 200x300:
       bet kokios kito dydžio ikonos bus trinamos be perspėjimo. neturintiems, negalintiems, nemokantiems pasidaryti, visuomet padės administracija.
❞ Draudžiama kopijuoti forumo detales:
       visi paveikslėliai, kodai yra sukurti specialiai The Royals forumui, todėl bet koks mėginimas kopijuoti, bus skaudžia baudžiamas.
❞ Leidžiamos dvi anketos:
       jei kuriatės du personažus būkite atidūs, jog abu būtų pakankamai aktyvūs, taip pat vertėtų paminėti, jog tos pačios lyties personažai būti negali (išimtis, be abejo, tik dviem vyriškos lyties personažams)
❞ Reklama ne  vietoje draudžiama:
       forumo pabaigoje visu savo gražumu puikuojasi reklamos, banerių tema, todėl būkite mieli, nei į pm, nei į parašus, aprašymus ar kitus jums leidžiamus moderuoti laukus nekelkite savo forumo linko.

ROLE PLAY GAME TAISYKLĖS

❞ Vienu metu galima būti neribotame skaičiuje vietų:
       tačiau nepamirškite bent menkiausių realybės sąsajų bei būkite aktyvūs visose vietose, nes neaktyvios rpg temos reguleriai trinamos.
❞ Realumas ir logiškumas:
       būtų gerai, jog jūsų vaidyba išliktų kuo įmanoma logiškesnė. jokių vieno posto nužudymų, ar nėštumų per vieną dieną.
❞ Lietuviškos raidės privalomos:
       turbūt šios taisyklės jau nebereikia kartoti, tačiau vis tiek priminsime, jog forume netoleruojami iškraipyti, ne gimtąja kalba parašyti postai. išimtys teikiamos apie nesklandumus pranešusiems asmenims.


"I'd tell myself you don't mean a thing but what we got, got no hold on me? but when you're not there I just crumble I tell myself that I don't care that much but I feel like I'm dying till I feel your touch say I wouldn't care if you walked away but every time you're there I'm begging you to stay when you come close I just tremble and every time, every time you go it's like a knife that cuts right through my soul "
Back to top Go down
View user profile
 

the law

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
the royals :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: characters-