monarchy
šiandieninis londonas. verdantis gyvenimas su kiekvienu siocialiniu vienetu. veiksmas čia pinasi ne aplink universitetą, karališkąją šeimą ar kokią kitą struktūrą, o aplink kiekvieną žmogų imtinai. čia įmanoma susikurti tokį gyvenimą kokio trokšti įvairiasplavėje visuomenėje.
Weather
22°-25°
Ko gero viena iš šilčiausių ir šviesiausių savaičių londone. vasara sugrįžo be darganoto dangaus apdaro, o saulė kiekvieną rytą žadindama skaisčiais spinduliais pranašauja nuostabią vasarą. tiesa, naktimis nugriaudi audros, tačiau dienos stebėtinai ramios.


they were just bastards with money and power

      
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 
Sun 01 Oct 2017
 
Mon 02 Oct 2017
 
Tue 03 Oct 2017
 
Wed 04 Oct 2017
 
Thu 05 Oct 2017
 
Fri 06 Oct 2017
 
Sat 07 Oct 2017
 
Sun 08 Oct 2017
 
Mon 09 Oct 2017
 
Tue 10 Oct 2017
 
Wed 11 Oct 2017
 
Thu 12 Oct 2017
 
Fri 13 Oct 2017
 
Sat 14 Oct 2017
 
Sun 15 Oct 2017
 
Mon 16 Oct 2017
 
Tue 17 Oct 2017
 
Wed 18 Oct 2017
 
Thu 19 Oct 2017
 
Fri 20 Oct 2017
 
Sat 21 Oct 2017
 
Sun 22 Oct 2017
 
Mon 23 Oct 2017
 
Tue 24 Oct 2017
 
Wed 25 Oct 2017
 
Thu 26 Oct 2017
 
Fri 27 Oct 2017
 
Sat 28 Oct 2017
 
Sun 29 Oct 2017
 
Mon 30 Oct 2017
 
Tue 31 Oct 2017